/application/assets/images/gallery/o_1d72csurr1s9a12m21mna1pr58828.jpg

"Hiszpańskie Flamenco" warsztaty podróżnicze

W dniu dzisiejszym gościliśmy naszą podróżniczkę panią Agnieszkę, która odwiedziła nasze przedszkole w towarzystwie asystenta Byczka Fernando. Tym razem zabrała dzieci „na jeden dzień” do gorącej Hiszpanii. Wiemy już co w Hiszpanii i całej Europie znaczy znak z dużą muszelką, do czego służą kastaniety, jak piękne są wachlarze i jak z nich korzystać. Poznaliśmy kilka hiszpańskich słów, dzieci pięknie zatańczyły flamenco i paso doble w oryginalnych strojach, było bardzo muzycznie i tanecznie. Wspaniałym momentem po takich aktywnościach okazała się być sjesta, która bardzo spodobała się dzieciom.

To było bardzo udane spotkanie.                                                                                                                              Na kolejne warsztaty „Poznajemy Świat” zapraszamy 12 kwietnia „Ale Meksyk.