/application/assets/images/gallery/o_1dd7s7uvams6bok1uhp1fi81cuq8.jpg

Afryka Dzika- Festyn Rodzinny

W piękne, słoneczne popołudnie w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny.  Przedszkolaki powitały swoich gości pięknym tańcem i piosenką. Rozstrzygnął się konkurs na afrykański latawiec, gdzie jury miało kłopot wskazać ten jedyny bo wszystkie były równie wyjątkowe, a to dla tego, że wykonane z najbliższymi. W kolejnej części odbyło się pożegnanie dzieci odchodzących do szkoły, a później była zabawa z wodzirejem, radość, śmiech, malowanie twarzy…,  dla głodomorów pyszny żurek, a łasuchów wypieki naszych pań kucharek. Festyn Rodzinny stał się naszą tradycją, którą pragniemy podtrzymywać, by jeszcze bardziej umocnić więź pomiędzy rodzicem przedszkolaka, a dzieckiem oraz personelem przedszkola. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor za zorganizowanie pikniku oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że tak pięknie mogliśmy razem przeżywać ten dzień i tym małym i tym dużym.

DZIĘKUJEMY!!!

Na oglądanie zdjęć jak zawsze zapraszamy na naszego facebook’a