/application/assets/images/gallery/o_1caq3jv1pe2qruu1g901ahp1us88.jpg

DNI OTWARTE W WESOŁYCH SIÓDEMKACH- SIERPIEŃ

Serdecznie zapraszamy przyszłych Przedszkolaków wraz z Rodzicami na nieodpłatne dni otwarte do naszego przedszkola w dniach od 20-24 sierpnia w godz. 11.00-13.00.  Gościć Was będziemy w naszym ogrodzie, gdzie zapraszamy na wspólną zabawę, a także możliwość porozmawiania na interesujące Was tematy związane z pracą naszego przedszkola.

Do zobaczenia :-)

/application/assets/images/thumbs/2017_04_28_5903434d_14933860616.jpg

DNI OTWARTE W WESOŁYCH SIÓDEMKACH

Serdecznie zapraszamy przyszłych Przedszkolaków wraz z Rodzicami na nieodpłatne dni otwarte do naszego przedszkola w dniach od 21-25 sierpnia w godz. 11.00-13.00.                                                                                           Gościć Was będziemy w naszym ogrodzie, gdzie zapraszamy na wspólną zabawę, a także możliwość porozmawiania na interesujące tematy związane z pracą naszego przedszkola. W trakcie dni otwartych będziecie Państwo mogli razem z dziećmi poczuć przyjazny klimat naszego przedszkola.

Do zobaczenia  wkrótce ;-)