/application/assets/images/thumbs/2016_12_05_58456bbd_14809445738.jpg

Dzień Pluszowego Misia

W dniu dzisiejszym gościliśmy  panią pracującą w Miejskiej Bibliotece Osiedlowej. Nasz gość opowiedział dzieciom  wiele ciekawych informacji na temat tego wyjątkowego miejsca. Głównym celem spotkania był  "Dzień Pluszowego Misia". Przedszkolaki z zaciekawieniem i wielką radością uczestniczyły w zajęciu ściskając bohatera dnia. Wszyscy bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony razem czas!

/application/assets/images/thumbs/2015_12_02_47rss0q6o2phlhg9.jpg

Dzień Pluszowego Misia- starszaki

Dnia 25 listopada w przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci z grupy „Gumisie” przygotowały dla swoich przytulanek przyjęcie. Same wykonały serwetki, nakryły do stołu, a następnie zorganizowały zabawy dla misiów. To był milusiński dzień!

/application/assets/images/thumbs/2014_12_05_vxycb72daeicgylu.jpg

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Z okazji „Światowego Dnia Pluszowego Misia” dzieci z grupy najstarszej uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych przez Bibliotekę osiedlową. Tym razem  wybraliśmy się na spotkanie razem z naszymi ulubionymi misiami. Były konkursy, zabawy i ciekawe historie dzięki, którym dowiedzieliśmy się skąd wzięły się na świecie pluszowe misie.

Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie.