Wesołe siódemki

Dlaczego my

Wesołe siódemki tworzą ludzie z pasją oddani pracy z dziećmi. Wszystkie nauczycielki posiadają pełne kwalifikacje do pracy w przedszkolu wymagane przez MEN.

Każdego dnia uważnie i troskliwie towarzyszymy dziecku w trakcie jego podróży w dorosłość. Naszym pragnieniem jest aby dziecko chętnie uczęszczało na zajęcia w przedszkolu, które zapewni mu jak najlepsze warunki dalszego rozwoju oraz kontakt z rówieśnikami.

Kolejnym ważnym celem jest jak najlepsze przygotowanie dziecka do nauki w szkole, rozwijanie zainteresowań i swobodne wyrażanie siebie. W naszym przedszkolu wszystkie dzieci dwa razy w tygodniu uczęszczają na angielski i rytmikę. Zapewniamy opiekę logopedy i psychologa Posiadamy własną kuchnię, nietolerancje pokarmowe i diety nie są nam obce. U nas nawet największy niejadek znajdzie coś dla siebie.

Olbrzymim atutem przedszkola jest ogromny, zamknięty ogród z placem zabaw o powierzchni ponad 3000 m 2 . W trosce o zdrowie Państwa dzieci zainwestowaliśmy w rozwiązania mające na celu minimalizację zanieczyszczeń i drobnoustrojów poprzez zakup profesjonalnego filtra wody, antybakteryjnych filtrów powietrza oraz antyalergicznego odkurzacza wodnego.

Wierzymy, że aktywność fizyczna jest istotnym elementem w procesie rozwoju małego człowieka. Posiadamy szeroką ofertę zajęć dodatkowych realizowanych w przedszkolu. Od lat z sukcesem uczestniczymy w przeróżnych konkursach i festiwalach.

Organizujemy wycieczki i wyjścia do teatru oraz urodzinki dla dzieci. Jesteśmy otwarci na propozycje i słuchamy siebie nawzajem.

W naszym przedszkolu:

• Stwarzamy naszym wychowankom warunki do wszechstronnego rozwoju na skalę ich potrzeb oraz możliwości
  • Kreujemy postawy aktywne, twórcze, wspieramy działania dziecka w różnych dziedzinach aktywności
  • Rozbudowujemy ich zainteresowania otaczającym światem przyrodniczym, kulturowym i społecznym,
  • Pomagamy dzieciom w pozytywnym postrzeganiu siebie i rozumieniu swoich uczuć,
  • Umożliwiamy rodzicom uczestnictwo w codziennym życiu placówki: organizujemy imprezy okolicznościowe, zajęcia otwarte, zajęcia integracyjne dla dzieci i rodziców
  • Wspomagamy rozwój dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami
  • Stwarzamy sytuacje edukacyjne pozwalające na poznawanie i stopniowe rozumienie otaczającej rzeczywistości i samego siebie
  • Wspieramy dziecko w budowaniu i odkrywaniu swojego miejsca w różnych grupach społecznych
  • Wprowadzamy wychowanka w świat wartości i postaw opartych na kulturze materialnej i duchowej rodziny, regionu, kraju i świata
crayons-4694423_1280

poznaj nas lepiej