Aktualności

ZAPISY 2021/ 2022
Drodzy Rodzice 1.03.2021 rozpoczynamy zapisy do naszego przedszkola. W tym celu prosimy skorzystać z formularza ZAPISZ SIĘ/ ZGŁOŚ na naszej stronie. Do zobaczenia w “Wesołych siódemkach”!

Edukacja przez zabawę w czasie pandemii Nauczyciele w naszym przedszkolu nieprzerwanie od 25.03.2020 organizują we wszystkich grupach wiekowych kształcenie na odległość. Pomimo powrotu części dzieci do przedszkola kontynuujemy zdalne nauczanie. Na efekty nie trzeba było długo czekać! Zdolne Maluszki z “Wesołych siódemek” wraz z ulubioną Panią Bożenką pozdrawiają wszystkie dzieci i dorosłych. Zachęcamy do obejrzenia efektów ich wspólnej pracy podczas gdy przedszkole było zamknięte. Miłego oglądania!

Kochane Dzieci, szanowni Rodzice!
25.05.2020 ponownie otwieramy Przedszkole Wesołe siódemki, aby w tym trudnym dla wszystkich czasie wesprzeć Państwa w godzeniu codziennych obowiązków z opieką nad dziećmi. Tak jak i Wy, jesteśmy ciekawi jak nasze Przedszkolaki przyjmą powrót do nowej rzeczywistości. Aby ułatwić im to zadanie i zapewnić w miarę możliwości najlepsze warunki w tym szczególnym czasie przygotowaliśmy szereg wytycznych dot. funkcjonowania przedszkola. Dokument do pobrania poniżej. Do zobaczenia!

Drodzy rodzice! 25 marca zaczynamy kształcenie na odległość, tak aby nauczyciele mogli już w systematyczny sposób przekazywać widzę i pomagać w organizacji czasu dzieciom. Nasi nauczyciele będą z Państwem w kontakcie mailowym. Rodziców starszaków prosimy o przesłanie adresu email. Pozdrawiamy.

Informujemy, że w terminie 16.03.2020- 29.03.2020 przedszkole będzie nieczynne w celu zapobiegnięcia rozprzestrzeniania się koronawirusa. Będziemy na bieżąco Państwa informować o dalszych krokach za pomocą naszego fanpage’a oraz mejlowo. W naszym przedszkolu nie stwierdzono, żadnego przypadku zachorowania.

poznaj nas lepiej