Aktualności

Kochane Dzieci, szanowni Rodzice!
25.05.2020 ponownie otwieramy Przedszkole Wesołe siódemki, aby w tym trudnym dla wszystkich czasie wesprzeć Państwa w godzeniu codziennych obowiązków z opieką nad dziećmi. Tak jak i Wy, jesteśmy ciekawi jak nasze Przedszkolaki przyjmą powrót do nowej rzeczywistości. Aby ułatwić im to zadanie i zapewnić w miarę możliwości najlepsze warunki w tym szczególnym czasie przygotowaliśmy szereg wytycznych dot. funkcjonowania przedszkola. Dokument do pobrania poniżej. Do zobaczenia!

Drodzy rodzice! 25 marca zaczynamy kształcenie na odległość, tak aby nauczyciele mogli już w systematyczny sposób przekazywać widzę i pomagać w organizacji czasu dzieciom. Nasi nauczyciele będą z Państwem w kontakcie mailowym. Rodziców starszaków prosimy o przesłanie adresu email. Pozdrawiamy.

Informujemy, że w terminie 16.03.2020- 29.03.2020 przedszkole będzie nieczynne w celu zapobiegnięcia rozprzestrzeniania się koronawirusa. Będziemy na bieżąco Państwa informować o dalszych krokach za pomocą naszego fanpage’a oraz mejlowo. W naszym przedszkolu nie stwierdzono, żadnego przypadku zachorowania.

poznaj nas lepiej