Zajęcia adaptacyjne

Zapewniamy dzieciom znacznie łagodniejsze, bezstresowe wejście w środowisko przedszkolne. W lutym i sierpniu każdego roku oferujemy nieodpłatny okres adaptacyjny w przedszkolu, tzw. „Dni otwarte Siódemek”.

Zapraszamy przyszłe przedszkolaki wraz z rodzicami do sali maluszków i naszego ogrodu (latem), gdzie będą miały okazję bawić się i poznawać pozostałe dzieci oraz Panie nauczycielki. W sierpniu zapraszamy na zebranie rodziców przyjętych maluszków. Dokładny termin zostanie podany w aktualnościach.

Dokładne terminy zostaną podane w aktualnościach. Rodziców dzieci, które z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w adaptacji w lutym oraz w  sierpniu zapraszamy do indywidualnego kontaktu pod nr 32 255 27 90.

wesołe siódemki - niepubliczne przedszkole katowice - 9